HJÄLPA

Kan vi HJÄLPA dig?

Vi har glädjen att få jobba i en historisk miljö i centrala Helsingborg. Lämna den bullriga gatan och kom in på vår kullerstensgård. Vi finns i den vackra magasinsbyggnaden Strömgården.

Christer Wiberg

Projektledare/VD
070-516 86 99
christer@wibergreklam.se

Lizzan Wiberg

Art Director/Fotograf/Illustratör
070-515 86 90
lizzan@wibergreklam.se

Björn Petré

Partner
Webb/Sociala- och digitala medier
073-427 18 90
bjorn@wibergreklam.se

Klas Eriksson

Partner
Creative Director, Art Director,
Film/Foto/3D-illustrationer
072-547 30 15
klas@wibergreklam.se

Oscar Wiberg

Webbdesign/Original
070-586 33 29
oscar@wibergreklam.se

Lina Weibull

Copywriter/Webbcopy
070-375 77 57
lina@wibergreklam.se

Kjell Peterson

Strateg/Copywriter/ARU/VARU
070-844 12 42
kjell@wibergreklam.se